Šedohnědá kabelka

Kupujte módní doplňky jako Šedohnědá kabelka za přijatelné ceny. Zkuste Šedohnědá kabelka z našeho katalogu a eshopu. Nenechte si vyfouknout stylové a trendy elegantní kabelky a peněženky. Bez alespoň jednoho kousku zboží Šedohnědá kabelka od nás letos nemůže obejít.

Kabelka Pierre Cardin Matta – šedohnědá

Luxusní kabelka od módní značky Pierre Cardin. Nádherná kabelka s monogramy značky, designovým zavíráním na čelní straně a zapínací kapsou na zadní straně. Kabelku lze nosit jak v ruce, tak přes rameno. Uvnitř je zapínací kapsa na zip a další menší odkládací kapsičky, například na mobilní telefon. Luxusní kabelka v příjemné barvě pro každodenní elegantní, a přitom originální styl. Barva: šedo-hnědá Materiál: syntetická kůže Rozměry: 40 cm (šířka) x 30 cm (výška)

Kabelka Pierre Cardin Matta - šedohnědá

Pierre Cardin Matta II. – šedohnědá

Luxusní kabelka od módní značky Pierre Cardin. Nádherná kabelka s monogramy značky, designovým zavíráním na čelní straně a zapínací kapsou na zadní straně. Kabelku lze nosit jak v ruce, tak přes rameno. Uvnitř je zapínací kapsa na zip a další menší odkládací kapsičky, například na mobilní telefon. Luxusní kabelka v příjemné barvě pro každodenní elegantní, a přitom originální styl.

Pierre Cardin Matta II. - šedohnědá

TOPlist