Kabelky Benetton

Prohlédni si nejprodávanější kousky jako kabelky Benetton. Prohlédněte si letošní kolekce a jistě se vám kabelky Benetton zalíbí. Dokažte, že máte vkus – pořiďte si kabelku nebo peněženku od nás. Kabelky Benetton světových značek nesmí u žádné ženy chybět.

Benetton Celine Medium – modrá

Moderní kabelka Celine od italské značky Benetton je z krásně zpracované syntetické kůže, která je doplněna látkovým středem s nápisy značky. Tato kabelka klasického tvaru a střední velikosti je zdobena přívěskem ve zlaté barvě. Uvnitř je uzavíratelná kapsa na zip a další odkládací kapsičky, například na mobilní telefon. Dá se nosit jak v ruce, tak díky odnímatelnému popruhu i přes rameno. Stylová značková kabelka v nápaditém designu.

Benetton Celine Medium - modrá

Benetton Marlett – oranžová

Moderní taška Marlett od italské značky Benetton je z měkkého poddajného materiálu, který zaručuje praktičnost a variabilitu této velké tašky. Uvnitř je uzavíratelná kapsa na zip a další odkládací kapsičky, například na mobilní telefon. Zapínací kapsička je také na přední straně, na ní se nachází decentní logo a nápis značky. Dá se nosit jak v ruce, tak přes rameno. Stylová značková taška v nápaditém designu.

Benetton Marlett - oranžová

TOPlist