Italské kabelky

Najděte si svůj vlastní styl v kategorii italské kabelky a buďte in. Co takhle potěšit někoho blízkého nebo i sebe novým kouskem jako italské kabelky. Italské kabelky si můžete vybrat z mnoho designových i barevných variancí. Vyberte si originální módní doplňky, které vás vystihují.

Taška Vintage Flowers – světlá

taska-vintage-flowers-svetla.jpg

Originální britské crossbody - menší taška přes rameno. Vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, taška je uvnitř prostorná, vzadu má kapsičku na zip a má nastavitelný popruh přes rameno. Ideální na volný čas, výlety i na každodenní pohodlné nošení.

Taška Vintage Flowers - světlá

Kabelka Amanda Cat

kabelka-amanda-cat.jpg

Stylová dámská kabelka pro milovnice kočiček. Kabelka je zároveň velmi praktická, uvnitř rozměru 40 x 30 cm se nachází uzavíratelný vnitřní prostor s kapsou na zip a dělící přepážkou s úložným prostorem na zip. Je vhodná k nošení do ruky i přes rameno, součástí je také odnímatelný a nastavitelný ramenní popruh.

Kabelka Amanda Cat

Kabelka Anna – béžová

kabelka-anna-bezova.jpg

Elegantní britská dámská kabelka Morgan vhodná k nošení přes rameno i v ruce, uzavíratelný hlavní prostor na zip a čtyři zapínací kapsy na zip - dvě na vnější přední straně, jedna uvnitř a jedna na zadní vnější straně. Praktická kabelka rozměru 40x30 cm pro každý den.

Kabelka Anna - béžová

Crossbody Smart Girl – světlé

crossbody-smart-girl-svetle.jpg

Originální crossbody - menší taška přes rameno ideální pro každodenní využití. Syntetická kůže v sytých barvách s originální výšivkou  je velmi kvalitně zpracovaná. Ideální na volný čas, výlety i na každodenní pohodlné nošení.

Crossbody Smart Girl - světlé

K-Fashion British Jack HOBO – růžová

k-fashion-british-jack-hobo-ruzova.jpg

Krásná velká taška typu HOBO s atraktivním britským designem. Taška má zapínání na zip, na zadní vnější části má kapsu na zip, další zapínací kapsa je uvnitř, včetně dvou kapsiček na mobilní telefon apod. Lze nosit v ruce i přes rameno, součástí je i odnímatelný ramenní popruh. Stylová, praktická a pohodlná taška pro každý den.

K-Fashion British Jack HOBO - růžová

K-Fashion Star HOBO – bílá

k-fashion-star-hobo-bila.jpg

Krásná velká taška typu HOBO s atraktivním americkým designem. Taška má zapínání na zip, na zadní vnější části má kapsu na zip, další zapínací kapsa je uvnitř, včetně dvou kapsiček na mobilní telefon apod. Lze nosit v ruce i přes rameno, součástí je i odnímatelný ramenní popruh. Stylová, praktická a pohodlná taška pro každý den.

K-Fashion Star HOBO - bílá

TOPlist